Yazıhan’da Ziraat Bankası Sevinci

Malatya’nın banka şubesi bulunmayan ilçeler arasında yer alan Yazıhan’a Ziraat Bankası Şubesi açıldı.

Yazıhan’da Ziraat Bankası Sevinci Haberler

Yazıhan’da Ziraat Bankası Sevinci

 

 

Malatya’nın banka şubesi bulunmayan ilçeler arasında yer alan Yazıhan’a Ziraat Bankası Şubesi açıldı.

Daha önce herhangi bir banka şubesi ve atm’si bulunmayan Yazıhan’ da açılan Ziraat Bankası ilçede büyük sevince neden oldu.  

 

İlçe Belediye Başkanı Nevzat Öztürk  ‘‘İlçemizde bir bankanın olmamasının büyük sıkıntısını yaşıyorduk gerek vatandaşlarımız gerekse de kamu kurumlarımız işlemleri için  Malatya’ya gitmek durumundaydılar.  Açılan Ziraat Bankası sayesinde bu sıkıntıdan kurtulmuş olacağız.  Ziraat Bankası şubesinin açılması için göreve ilk geldiğimiz günden bu güne kadar kurumlarımız ve de vatandaşlarımızın işlem hacmini ortaya koyan ve bankanın açılmasına esas teşkil edecek raporlarımızı ve dosyalarımız hazırlamış ve Ziraat Bankası Genel Müdürlüğü’ne göndermiştik. Sağ olsunlar Milletvekillerimiz bankamızın açılması için gerekli takip noktasında yardımlarını esirgemediler. 

Ayrıca Bankamızın açılmasında büyük emek sarf eden Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Malatya Milletvekilimiz Sn. Öznur Çalık ’a da sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.  Açılan bankamızın ilçemizin gelişimi ve kurumsallaşması açısından önemini bir kez daha vurgulamak istiyor. Yazıhanlı vatandaşlarımıza hayırlı olmasını temenni ediyorum. Son olarak şubemizin açılışında emeği geçen Ziraat Bankası Malatya Bölge Müdürüne tüm Ziraat Bankası çalışanlarına şükranlarımızı sunuyoruz.’’ dedi.

 

Ziraat Bankası Yazıhan’da  26/12/2014 cuma günü itibariyle işlem yapmaya başladı